Ucuzabilet Mağazası’ndan Bonus Al

Bonus 

150,00 P

Gitmek istediğiniz yeri belirleyin ve gerisini ucuzabilet.com'a bırakın. Yurtiçi ya da yurtdışı en uygun biletleri ucuzabilet.com'dan bulabilirsiniz.

PINS Artıway e-ticaret ve sosyal platform fonksiyonlarını bir araya getiren ilk ve tek hizmettir. PINS Artıway internetten yaptığınız alışverişlerinizden PINS almanızı sağlar. Ucuzabilet, alışverişlerinizden PINS alabilmek için tek yapmanız gereken PINS Artıway hesabınıza girmeniz ve mağazanın linkine tıklayarak her zamanki gibi alışveriş işleminizi tamamlamanızdır.Özel Koşullar

1) Komisyonu sadece satın alımlarda ödenir. Rezervasyonlarda ödenmez. 2) Komisyon toplam alışveriş başına ödenir, bilet başına ödeme yapılmaz. 3) Satın alınıp,iptal edilen biletler için komisyon ödenmez. 4)Para iadesi sadece satın alınan biletler için geçerlidir, ödül biletler para iadesi dahilinde değildir. Ayrıca hediye çeki ve kupon kullanılan tutar ile her türlü vergi ve harçlar da para iadesi hesaplaması dışında tutulmaktadır. 5)Para iadesi her alışveriş başına hesap edilir, bilet başına hesap edilmez. 6) Bilet satın alma yapılmayıp sadece rezervasyon yapılırsa geçersizdir. 7) İlave rezervasyon ücretlerinde geçersizdir. 8) Bilet alma süreci websitesi dışında (Örneğin: Çağrı Merkezi ile) tamamlanırsa geçersizdir.