Hepsiburada.com - Moda Mağazası’ndan Bonus Al

Bonus 

1,32 P

Türkiyenin en sevilen alışveriş sitesi Hepsiburada.com, 30 farklı kategoride 600 binden fazla ürünü müşterilerine ulaştırıyor. En iyi ürünleri en uygun fiyatla müşterilerine ulaştıran Hepsiburada.com, Türkiyenin en güvenilen ve en başarılı online alışveriş sitelerinden biridir.

Hepsiburada.com, PINS Artıway ile moda alışverişinde, paranın belirtinen kısmını sana geri iade ediyor. Linke tıklayarak alışverişini tamamla, PINSlarını toplamaya başla.

Mobil uygulama (aplikasyon) kullanılan tablet ve mobil aygıtlardan yapılan alışverişlerde PINS alınamamaktadır.

ÖNEMLİ: Hepsiburada.com kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim, giyim aksesuarları ve spor outdoor'dan günlük spor ayakkabı dışında diğer kategorilerde yapılan alışverişlere PINS vermemektedir.

ÖNEMLİ: Hepsiburada.com, otomatik olarak yansımayan PINS'lerin takibini yapmamaktadır.Özel Koşullar

Hepsiburada.com, sadece moda alışverişlerine bonus vermektedir.

Hepsiburada.com kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim, giyim aksesuarları ve spor outdoor'dan günlük spor ayakkabı dışında diğer kategorilerde yapılan alışverişlere bonus vermemektedir.

Hepsiburada.com aynı üründen 2 ve üzeri adet alımlarda, hediye çeki kullanılan alışverişlerde, avantajlı paketler, bundle ürünler ve mobil uygulama (aplikasyon) üzerinden satışlarda bonus vermemektedir.

Bu listede yer almayan konular dışında da Hepsiburada.com'un önceden uyarmaksızın bonus vermediği durumlar olabilir.