Cocteylcom Mağazası’ndan Bonus Al

Bonus 

1,67 P

Cocteyl.com markası, 2014 yılında bir fikir olarak doğduğunda amacımız; sadece kendi bulmak istediğimiz kalite ve fiyattaki ürünleri bizim gibi düşünen insanlara ulaştırmaktı. Yani, iyi ürüne uygun fiyata sahip olmak isteyen insanlara.

Yeni bir yıl yeni bir başlangıç diye düşünerek 2015 yılının başında markamızı hayata geçirdik.Biz içinizden biriyiz.Her gün karşılaştığınız insanlardan.Bizim tek farkımız kurduğumuz hayali hayata geçirip size ulaştırabilmek için markamızı aracı yapmış olmamız.

Sizin inandığınız, güvendiğiniz ve takip ettiğiniz bir kuruluş olmak istiyoruz.. Bunun için ince eleyip sık dokuyoruz. Aynı sizin gibi... Artık hep bizimle olmak istemeniz için, buna layık olmak için; daha çok, daha titiz ve daha hevesli çalışacağız.

Sizlere kadın giyim, erkek giyim, ayakkabı, çanta,aksesuar, saat ,takı, unique ve spor kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği yanında en iyi fiyat oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacındayız.Önceliğimiz, sizin mutluluğunuz. Güvenli ve kaliteli bir alışveriş gerçekleştirmeniz için gereken her şey elinizin altında.