Burgan Bank Mağazası’ndan Bonus Al

Bonus 

1 500,00 P

Burgan Bank internet üzerinden kolayca kredi başvurusu yapmanızı ve kredi almanızı sağlayan, çok kullanılan bir hizmettir.

PINS Artıway üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda ve başvurunuz onaylandığından PINS kazanırsınız.Özel Koşullar

1. Burgan Bank Kampanyasında kredi başvurusu onaylanıp, kredi kullanımı gerçekleştirildiği takdirde geri ödeme yapılacaktır. Banka tarafından onaylanmayan veya kredi kullanımı yapılmayan başvurular için ödeme yapılmaz.

2. Burgan Bank Değerini Bilen Kredi faiz oranları banka tahsis değerlendirme kriterlerine göre müşteri özelinde uygulanabilecek en düşük faiz oranlarıdır. Banka değerlendirme kriterlerine göre oluşacak müşteri kredi puanına göre müşteri özelinde önerilecek faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Bu amaçla başvuru sahipleri ile ön değerlendirme sonucunda oluşacak banka kredi puanına karşılık gelen faiz oranı başvuru aşamasında paylaşılacaktır.

3. Burgan Bank kampanyasından her bir kişi sadece 1 defa faydalanabilir.

4. Burgan Bank, şu an için sadece Avcılar, Antakya, 4.Levent Tekfen Tower, Yeşilyurt, Gatem, Çiftehavuzlar, Işıklar, Nilüfer, Yıldırım, Hasanpaşa, Suadiye, Sahrayıcedit, Davutpaşa, Balgat, Mecidiyeköy, Ümraniye, Bağcılar, Manavgat, Bodrum, Pendik E5, Samsun, İskenderun, İkitelli, Mersin, İzmit, Alanya, Nişantaşı, Diyarbakır, Eskişehir, Denizli, Gaziantep, Kayseri, Adana, Konya, İmes, Ostim Ankara, Altunizade, Beylikdüzü, Antalya, Gebze, Bakırköy, Merter, Güneşli, Ankara, İzmir, Kozyatağı, Bahçekapı, Bayrampaşa şubelerinde hizmet vermektedir.

5. Bu fırsattan sadece bu illerde ikamet eden ve 18 yaş üstü T.C. vatandaşı olan kişiler faydalanabilir.

6. Talep ettiğiniz kredi özelinde ve bankanın gerekli gördüğü durumlarda ek belge ve teminat talep edilebilmektedir.

7. Burgan Bank, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak belirtilen şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirmeye yetkilidir.

Burgan Bank Faiz oranları aşağıdaki gibidir:

Vade 12, faiz oranı:1,21%

Vade 18, faiz oranı:1,23%

Vade 24, faiz oranı:1,24%

Vade 36, faiz oranı:1,25%

Vade 48, faiz oranı:1,25%