Boyner Mağazası’ndan Bonus Al

Bonus 

1,67 P244,36 %

Boyner online mağazasında giyimden ayakkabıya, kozmetikten aksesuara, spordan elektroniğe ve ev dekorasyon ürünlerine kadar pek çok kategoride kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri bulabilirsiniz.

Boyner'de yer alan yüzlerce yerli ve yabancı ünlü markalar arasında Adidas, Nike, Clinique, Nine West, Converse, Max Factor, New Balance, Estêe Lauder, Levi's, Koton, Dockers, Espirit, Gant bulunmaktadır.

Boyner, PINS Artıway ile alışveriş yaptığında, paranın belirtilen kısmını sana iade ediyor. Linke tıklayarak alışverişini tamamla, PINS'lerini toplamaya başla.

Boyner, kupon kodu kullanılan alışverişlere PINS vermemektedir.Özel Koşullar

ÖNEMLİ: Boyner, kupon kodu kullanılan alışverişlere bonus vermemektedir. Boyner, Hopi kullanılan alışverişlere %1,5 bonus vermektedir.

İndirim kuponu ve kodu; diğer kuponlarla ve kampanyalarla birleştirilemez. İndirim kuponu ve kodu toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Card’ta, Boyner College, Boyner Yayınları, saat ve gözlük reyonunda, elektrikli ve elektronik ürünlerde, ev reyonlarında (Boyner Evde hariç) Barbie ve Hot Wheels’te, bisikletlerde, kondisyon aletleri, All Dergisi alışverişlerinde, akülü arabalarda ve kozmetik reyonlarında geçerli değildir.