İşletmeler İçin

Bir eCommerce şirketiyseniz, PINS Artıway'den nasıl yararlanır sınız?

Mağazanıza daha çok sayıda ziyaretçi ve alışveriş yapan müşteri getireceğiz.

PINS Artıway sitesinde, her gün çevrimiçi alışveriş yapabilecekleri web mağazalarını arayan, yüzlerce farklı müşteri vardır. Sitemiz büyüyor ve çevrimiçi alışveriş yapan müşterileri birleştiren, en popüler sitelerden biri haline geliyoruz. Site ziyaretçilerimize ilgilerini çeken web mağazalarını bulmanın basit ve cazip bir yöntemini sunuyoruz ve sizin web mağazanız da bunlardan biri olabilir.

Sadece doğru sonuçlar için ödeme yaparsınız.

Yeni müşteriler PINS Artıway aracılığıyla web mağazanıza geldiklerinde, sadece sitenizde yaptıkları tıklamalar için değil, gerçekten satın aldıkları ürünler ya da hizmetler için ödeme yaparsınız. Böylece, sitenizi tıklatan kişilerin tam olarak yüzde kaçının gerçekten alışveriş yaptığını bilirsiniz ve aynı zamanda, cironuzu da artırmış olursunuz. Müşterilerinizin mağazanızda neler yapmalarını istediğinize bağlı olarak, isterseniz kayıt olma ya da başvuru formu doldurma karşılığında da Komisyon ödeyebilirsiniz.

Müşteri bir ürün satın alır ama bunu iade ederse komisyon ödemeniz gerekmez. Bu şekilde, müşterilere sadece gerçekten yaptıkları alışverişler karşılığında ödeme yapılır. Bu yolla, sahte siparişler verilmesini önleriz.

Basitçe ifade etmek gerekirse, PINS Artıway hem web mağazanıza hem de müşterilerinize avantajlar sağlar.

PINS Artıway' e katılmak çok kolaydır

PINS Artıway' e katılım tanınmış bir Bağlı Şirket ağında bağlı şirket kampanyası olan tüm web mağazalarına açıktır. Bağlı Şirket pazarlaması ya da daha bilindik adıyla ortak pazarlama aracılığıyla, satıcı müşteriler tarafından yapılan alışverişlerin ya da eylemlerin takip edilmesini mümkün kılan sisteme erişim hakkı elde eder. Ortak ağı kullanarak, web mağazanızı kolayca Ostohyvitys hizmetine ekleyebilirsiniz.

Web mağazanızın PINS Artıway' e katılmasını istiyor ama henüz bir bağlı şirket kampanyanız yoksa, lütfen size şirketine uygun bir ağ konusunda öneride bulunacak müşteri temsilcimiz ile iletisim@artiway.com.tr adresinden iletişim kurun.

Müşterileriniz alışverişleri karşılığında para iadesi alacak ve mutlu kalacaktır

Mağazanız PINS Artıway web sitesinde yerini aldığında, müşterileriniz web sitenizde yaptıkları her alışveriş karşılığında, para iadesi alacaktır. Müşterinin para iadesi ödenmeye hazır olduğunda, müşteri bu iadenin banka hesabına ödenmesini talep edebilir. Birçok müşteri, farklı çevrimiçi perakendecilerin fiyatlarını karşılaştırır ve özellikle de Fin tüketiciler için önemli olan fiyattır. Ve her şeyin ötesinde, müşterileriniz yaptıkları alışverişler karşılığında para iadesi dahi almaktadır. Memnuniyet garantili!

Web sitenize ziyaret edenlerle ilgili doğru takip bilgilerine ve raporlara erişeceksiniz

Mağazanızı PINS Artıway'e ekleyebileceğimiz bir kampanya tasarlarsanız, PINS Artıway aracılığıyla kaç müşterinin alışveriş yaptığını kolayca görebilirsiniz. Görünür bir toplam için değil, tam olarak PINS Artıway aracılığıyla gelen akış ve yapılan alışverişler için ödeme yaparsınız.

Bizimle iletişim kurarsanız mağazanızı PINS Artıway'e eklemekten memnun oluruz.